skip to Main Content

Lijst van Deelnemers

Lijst van Deelnemers

WERELDTOPPERS OP ITF TENNISTOERNOOI

Diverse toptalenten hebben zich ondertussen aangemeld voor het ITF tennistoernooi dat eind augustus op de banen van de TC Alkmaar wordt georganiseerd. Nadat eerder bekend was geworden dat de nummer 1 van de wereldranglijst bij de junioren meisjes zich had aangemeld, Victoria Jiménez Kasintseva, komen er nu ook twee spelers uit de top 10 van de jongens bij; de Fransman Cazaux (4) en de Let Ozolins (6).

Bij de heren heeft zich ook “veteraan” Igor Sijsling aangemeld. Sijsling (bijna 33) staat momenteel 6e op de Nederlandse ranglijst. Dat betekent dus dat er drie spelers uit de top 10  aan het ITF Alkmaar deelnemen: Sijsling, De Jong en de Nederlands kampioen Brouwer.

Igor Sijsling

Heren

*Voor goede weergave van de tabellen op uw smartphone, zet uw telefoon in Landscape-modus*

PositieSpelerATP RankingITF RankingJunior RankingNational RankingPrioriteitInformatie
1Igor Sijsling3254041
2Maxime Hamou35034113
3Benjamin Hassan354618201
4Jesper De Jong
3696071
5Louis Wessels43293271
6Jacopo Berrettini491302281
7Carlos Boluda-Purkiss504253351
8Matias Zukas522114301
9Pol Martin Tiffon555158341
10Christoph Negritu556563421
11Arnaud Bovy5922141
12Tak Khunn Wang59521
13Alexander Weis610239751
14Constantin Schmitz614207471
15Clement Geens6273991
16Mats Rosenkranz637224372
17(Speciale vrijstelling, indien nodig)
18(Speciale vrijstelling, indien nodig)
19Arthur Cazaux9596644601
20Martin Breysach2495201881
21Peter Makk1267153025161

Dames

*Voor goede weergave van de tabellen op uw smartphone, zet uw telefoon in Landscape-modus*

PositieSpelerATP RankingITF RankingJunior RankingNational RankingPrioriteitInformatie
1Alice Rame3916961
2Cindy Burger40486111
3Magali Kempen4301073
4Sara Cakarevic4354311
5Marine Partaud495671101
6Suzan Lamens53141151
7Elena Malygina574931
8Arlinda Rushiti578183175
9Eva Vedder58317121
10Tess Sugnaux5881013181
11Malene Helgo6046821
12Lexie Stevens65887131
13Emeline Dartron695138154
14Stephanie Judith Visscher785338181
15Ani Vangelova806190451
16Bojana Klincov828129231
17Mina Hodzic8691526481
18(Speciale vrijstelling, indien nodig)
19(Speciale vrijstelling, indien nodig)
20Kamilla Bartone929101
21Maria Bondarenko92912632
22Aubane Droguet101624936191
Back To Top